Teslimat ve İade

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

Siparişinizi bellek@bellekpromosyon.com mail adresimize mail atarak iptal edebilirsiniz.

KARGOLAMA SÜRECİ

Tüm siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
MNG kargo ile gönderim yapılmaktadır. MNG kargo cari kodumuz : 000000
Kargo ücretimiz yurt içi 20 TL dir. 250 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Kargoya verilen siparişiniz 3-4 gün içerisinde elinize ulaştırılacaktır.
Resmi tatil günlerinde, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılamamaktadır.

İADE SÜRECİ

1 – Ürün kullanılmadığı ve deforme olmadığı sürece teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) iş günü içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

2 – İade etmek istediğiniz ürünü etiket ve faturası ile birlikte orijinal paketine koyulmuş şekilde 3 iş günü içerisinde MNG kargo ile gönderebilirsiniz.

3 – Kargoya teslim ederken cari kodumuzu vermeniz yeterlidir, teslimat adresi vermenize gerek yoktur.MNG Kargo Cari Kod:000000

4 – Kullanılmış, yıkanmış ve tadilat işlemi uygulanmış ürünler iade edilemez.

5 – İade edeceğiniz ürünün adını mail adresi, hesap bilgileri( iban ve hesap sahibi ad ve soyadı) ve iade sebebini belirten bir not ile MNG kargo ile gönderebilirsiniz

6 – Bizden kaynaklanan durumda kargo ücreti tarafımıza aittir, sizin ürünü beğenmemeniz durumunda iade sürecinde kargo bedeli müşteriye aittir.

7 – Ürünlerimizde değişim imkanı yoktur, iade kabul edilebilmektedir.

8 – Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.