Confidentiality Agreement

Kullanım şartları

promosyonpazari.com web sitesine  girmeniz veya promosyonpazari.com  web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan promosyonpazari.com sorumlu değildir. promosyonpazari.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

promosyonpazari.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

promosyonpazari.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi promosyonpazari.com  kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. promosyonpazari.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

promosyonpazari.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, promosyonpazari.com markası ve diğer markalar, promosyonpazari.com  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. promosyonpazari.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

BÖLÜM 1 – BİLGİLERİNİZLE NE YAPARIZ?

Satın alma ve satış sürecinin bir parçası olarak mağazamızdan bir şeyler satın aldığınızda, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi (adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz vs) toplarız.
Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olan bilgileri bize sunmak için bilgisayarınızın İnternet protokol (IP) adresini de otomatik olarak alıyoruz.
E-posta pazarlaması (varsa): Size ait izninizle mağazamız, yeni ürünlerimiz ve diğer güncellemeler hakkında e-posta gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 – ONAY VERME

Onayınızı Nasıl Alırız?

Bir işlemi tamamlamak için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, kredi kartınızı doğrulamak, bir sipariş vermek, bir teslimat düzenlemek veya bir satın alma iadesi yapmakla yükümlü oluruz; yalnızca bu belirli nedenlerden ötürü bilgilerinizi toplamamıza ve kullanmamıza izin verdiğinizi ima ederiz.
şahsi bilgilerinizi pazarlama gibi ikincil bir nedenle sorarsak, doğrudan sizden rızanızı isteyeceğiz ya da hayır demek için bir fırsat sunacağız.

BÖLÜM 3 – İFşA ETME

Yasal olarak bunu yapmamız gerekiyorsa veya Hizmet şartlarımızı ihlal ederseniz, kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 – ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü şahıs sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize verdikleri hizmetleri gerçekleştirmelerine izin vermek için gereken ölçüde toplar, kullanır ve ifşa eder.Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlem işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının, satın alma ile ilgili işlemleriniz için onlara sağlamamız gereken bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikaları vardır.Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından işlenme biçimini anlayabilmeniz için kendi gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.Özellikle, bazı sağlayıcıların sizin veya bizden farklı bir yargı alanında bulunabileceğini veya bulunduğunu unutmayın. Dolayısıyla, bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, bilgileriniz söz konusu hizmet sağlayıcının veya tesislerinin bulunduğu yargı bölgelerinin yasalarına tabi olabilir.
Bir örnek olarak, Kanada’da bulunuyorsanız ve işleminiz Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir ödeme ağ geçidi tarafından işlenirse, o işlemi tamamlamak için kullanılan kişisel bilgileriniz, Yurtseverlik Yasası da dahil olmak üzere Birleşik Devletler mevzuatına göre açıklanabilir.Mağazamızın web sitesini terk ettiğinizde veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamaya yönlendirildiğinizde, artık bu Gizlilik Politikası’na veya web sitemizin Hizmet şartları’na tabi değilsiniz.

Linkler

Mağazamızdaki bağlantıları tıkladığınızda sizi sitemizden uzaklaştırabilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve gizlilik bildirimlerini okumanızı öneriyoruz.

BÖLÜM 5 – GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için uygun önlemleri alıyor ve sektörün en iyi uygulamalarını izleyerek yanlışlıkla kayıp, yanlış kullanım, erişim, açıklama, değiştirme veya imha edilmemesini sağlıyoruz. Bize kredi kartı bilgilerinizi verdiyseniz, bilgiler güvenli soket katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve AES-256 şifreleme ile birlikte saklanır. İnternet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir iletim yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gereksinimlerini takip eder ve genel olarak kabul edilen ilave genel endüstri standartlarını uygularız.

BÖLÜM 6 – YAŞ SINIRI

18 (on sekiz) yaşından küçük kişiler promosyonpazari.com’dan alışveriş yapamaz. Satıcı, alıcının sözleşmede belirttiği yaşının doğru olduğunu esas alacaktır. Ancak alıcının yaşını yanlış yazmasından dolayı satıcıya hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemeyecektir.

BÖLÜM 7 – GİZLİLİK POLİTİKASINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi koşullar altında bunları kullandığımız ve / veya ifşa ettiğimizi size bildireceğiz.Mağazamız başka bir şirketle birleştiğinde bilgileriniz yeni sahiplere devredilebilir, böylece size ürün satmaya devam edebiliriz.